Kilka słów o nas

Balans - Agata Furman

Agata Furman

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i dorosłymi. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła szkolenie do państwowej specjalizacji z psychologii klinicznej w Collegium Medicum U.J. oraz pięcioletnie całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeutycznego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Katedry Psychiatrii Collegium Medicum U.J. Aktualnie w procesie certyfikacji. Pracuje pod stałą superwizją.

Pracowała w NZOZ Kompas, gdzie zajmowała się diagnozą psychologiczną i psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych oraz prowadziła terapię rodzin i par. Od wielu lat pracuje jako asystent w Zespole Psychologów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, gdzie zajmuje się diagnozą neuropsychologiczną, psychologiczną oraz psychoterapią. Ukończyła trzyletnią specjalizację kliniczną Instytutu Psychologii UJ oraz roczne studium pedagogiczne dla absolwentów szkół wyższych Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej.

Zainteresowania: terapia psychoanalityczna, systemowa terapia rodzin, zaburzenia odżywania, neuropsychologia.

Balans - Marcin Furman

Marcin Furman

Marcin Furman dr n. humanistycznych, psychoterapeuta. Ukończył szkolenie do specjalizacji z psychoterapii uzależnień w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Uzależnień KRAK-UZ. Pracuje w Centrum Leczenia Uzależnień „Familia” w Gliwicach oraz współpracuje z Poradnią Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Katowicach -Szopienicach i Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. Wykładał w Akademii Pomorskiej w Słupsku i na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się obecnie obszarem psychoterapii uzależnień od różnych substancji psychoaktywnych oraz zachowań szkodliwych takich jak hazard, gry wirtualne, seks, szkodliwe objadanie się. Jako wieloletni wykładowca akademicki i nauczyciel posiada doświadczenie w edukacji i pracy warsztatowej. Jest autorem licznych publikacji naukowych.

Zainteresowania: psychoterapia uzależnień, psychologia opisowa, fenomenologia.

Umów się na wizytę:

Umów wizytę telefonicznie lub przez "ZnanyLekarz.pl"
Zamknij